נקודת מרפא

הדרכות וסדנאות למטפלים

הדרכה מקצועית (סופרוויז'ן)

בקליניקה שלי (ברחובות או בזום) אני מדריכה מטפלים בפסיכותרפיה גופנית, מטפלים בהתמקדות ומטפלים רגשיים מתחומי הגוף-נפש אשר סיימו את הכשרתם, החלו לטפל, וזקוקים לליווי מקצועי תומך וקשוב בשפה הטיפולית העדינה של ההתמקדות ובעזרת הכלים הנפלאים של הפסיכותרפיה הגופנית.
נוסף על כך, אני מדריכה מטפלי גוף: מטפלים ומטפלות ברפואה סינית, רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינה ועיסוי אשר מרגישים צורך וסקרנות להעמיק את הידע שלהם ברובד הרגשי ובחיבור בין גוף ונפש, מתוך הבנה שכל מטופל או מטופלת שמגיעים מביאים איתם נושאים רגשיים שעשויים לעלות בטיפול ולהשפיע עליו.

הדרכה למטפלות ומטפלים
בפסיכותרפיה גופנית והתמקדות

 • איך משלבים את הגוף בטיפול?
 • איך מתבוננים על תהליך טיפולי לעומק ולרוחב?
 • איך מתמודדים עם תכנים ודפוסים אישיים שעולים מול מטופלת או מטופל?
 • איך מנווטים בין הידע התיאורטי וכל מה שלמדנו למה שקורה כאן ועכשיו?
 • איך שומרים על נוכחות הקשבה אמפתית? איך מזהים העברות?
 • איך מתמודדים רגשות וקולות קשים שעולים בטיפול ובתוכנו כמטפלים?
 • איך אפשר לטפל ולא להרגיש לגמרי לבד בקליניקה ובתהליך?
 • איך אפשר להתפתח דרך הנושאים והאתגרים שעולים בקליניקה?

אלו רק חלק מהנושאים והאתגרים עליהם נתבונן ונעבוד יחד בהדרכה מקצועית (סופרוויז'ן).

אחד הדברים שקורים לנו בתחילת הדרך, בשנים הראשונות להקמת הקליניקה, היא שאנו מגיעים עם המון רצון ורעב להתחיל לטפל והמון ידע, אבל לא תמיד יודעים איך ליישם את כל מה שלמדנו, איך לבסס את הקליניקה צעד אחר צעד, איך לגבש את הזהות הטיפולית שלנו ואיך להביא את עצמנו כמטפלים בעולם.
גם אחרי מספר שנים של טיפול, וגם אחרי שהקליניקה מתייצבת, אנו זקוקים לליווי מקצועי, לעוד עין חיצונית לנו, שיש לה ידע וניסיון ויש ביכולתה לאפשר לנו להתבונן בקבלה, בנוכחות, באמפתיה, על קשיים ואתגרים שפוגשים אותנו או את המטופלים שלנו בקליניקה.

תהליך ההדרכה

בתהליך ההדרכה אני משלבת את הכלים המופלאים של הפסיכותרפיה הגופנית עם השפה העדינה הקשובה כל כך של ההתמקדות, כדי לעזור לך לעגן את העבודה עם הגוף בקליניקה, להקשיב באמצעותה באופן סקרני יותר, ולחזק את הנוכחות וההכלה שלך כמטפל.ת.

המשאלה הכי מהותית שלי בהדרכה היא שתרגיש שאת.ה לא לבד. שההדרכה שלי תיתן לך גב, תתמוך ותעזור לך להתפתח בקצב שלך כמטפלת, כמטפל. כמדריכה, חשוב לי לא לשנות אותך, אלא לחזק את הייחוד, האיכויות, המשאבים ולאפשר לך לגדול ולחזק את הקול הטיפולי הייחודי שלך.

התפתחות והרחבת יכולות

אחד הדברים המופלאים שקורים בזכות ההדרכה היא הרחבת היכולות שלך להכיל, להבחין, להעמיק, להתפתח ולאפשר למטופלים שלך טיפול נוכח, קשוב, איכותי.

אני מזמינה אותך לבוא להדרכה,
להביא איתך את המטופלים והמטופלות,
את התהליכים ואת התהליך שלך כמטפל או מטפלת,
בין אם זו תחילת הדרך הטיפולית שלך
או שיש לך נסיון של שנים.

לפרטים וקשר ראשוני נא למלא פרטים ולשלוח:

הדרכה למטפלי גוף

מטפלים ומטפלות ברפואה סינית, רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינה ועיסוי

כמטפלי גוף אנחנו מכירים לעומק את גוף האדם. אנחנו יודעים בדיוק היכן כל שריר, רקמה ואיבר מתחברים ואיך הם מדברים בסימפטום, בכאב, בדלקת. הקשר בין הגוף והנפש ידוע ומוכר לנו, אך עם זאת, לא לימדו אותנו איך להתמודד או להתייחס לרבדים רגשיים עמוקים שעולים או עשויים לעלות תוך כדי עבודה.
 • מה קורה כשטראומה עולה בקליניקה? איך נדע לזהות? איך עלינו לנהוג?
 • מה קורה כשתוכן רגשי מציף שוב ושוב את המטופלת או המטופל?
 • איך עובדים עם מטופלים מתמודדים עם חרדה ודיכאון? איך תומכים בגוף בקשיים רגשיים?

במפגשי ההדרכה נוכל להתבונן יחד על מטופלים ומטופלות מהקליניקה שלך, להעמיק את הידע שלך ברבדים הרגשיים של הטיפול, בנושאים כמו טראומה, ויסות, הצפה רגשית, דיכאון, חרדה, ובהיבטים רגשיים של שלבי מעבר שונים כמו הריון, קשיים בפוריות, גיל המעבר ועוד.

לצד העמקת הידע אדריך אותך איך להתמודד עם תוכן רגשי שעולה בקליניקה, איך לעבוד עם כלים של ויסות, איך לזהות טראומה ואיך לנהוג כשהיא עולה, ואיך לחזק את הבטחון שלך במפגש עם הפאן הרגשי ועם נושאים רגשיים שמטופלים ומטופלות מביאים איתם.

מטרת ההדרכה אינה להכשיר אותך כמטפל.ת רגשי.ת (בשביל מטרה זו יש הכשרות נפלאות ומגוונות) אלא להעמיק את הידע וההתמצאות שלך כדי שתוכלי לטפל בגוף בצורה נוכחת, קשובה ומקצועית יותר, מבלי לשים את "הרגש" בצד.

איך מתחילים, כמה זה עולה?

ניתן לפנות אלי בוואטסאפ או בטלפון. בשלב הראשון נקבע פגישת הדרכה ראשונה בה נכיר אותך ואת הקליניקה שלך. משם נוכל להעמיק לאט לאט ולהתחיל בתהליך ההדרכה.

מפגש הדרכה עולה 350 ש"ח ומתקיים בקליניקה שלי ברחובות או בזום.

אני מזמינה אותך לתמוך בעצמך בהדרכה מיטיבה,
לאפשר לעצמך נקודת מבט מקצועית נוספת, תמיכה קשובה,
ואפשרות להתפתח בקליניקה דרך האתגרים, הקשיים והנושאים
שעולים אצלך ואצל המטופלים שלך.

לפרטים וקשר ראשוני נא למלא פרטים ולשלוח:

אני מזמינה אותך להסתקרן, לפגוש את עצמך, לקבל תמיכה, להרחיב את נקודת המבט ולאפשר לך צמיחה, גדילה ובטחון בדרכך הייחודית.